DOLAR KRİZİNİN İLK ÖNCE İLAÇ SEKTÖRÜNÜ VURACAĞINI SÖYLEDİM. DEMEYE KALMADI AYNEN ÖYLE OLDU. ŞOM AĞZLI, UÇAĞA BAKMA DİYEN ARKADAŞLARIM OLDU!..

BAKIN BU GİDİŞ BİZE NASIL SIKINTI YAŞATACAK? HANİ 78’LERDE ECEVİT’E YAPILANLAR VARDI YA, ÖZELLİKLE BU HÜKÜMET ZAMANINDA DİLLERİNE PELESENK YAPIP, O YOKTU, BU YOKTU, GAZ, TUZ, TÜP, YAĞ YOKTU, KUYRUKLAR VARDI, NERDEEEN NEREYEEEE DİYORLARDI YA,

AYNI ŞEKİLDE YİNE ECEVİT’E 2001 KRİZİNDE YAPILANLAR SONRASI NEYDİ O GÜNLER. BİR GECEDE ÖYLE OLDU BÖYLE OLDU DİYENLER, ŞİMDİ AYNI ŞEY SİZİN BAŞINIZA GELDİ. HEMEN BİRLİK, OLMALI DİYORSUNUZ, DA

O ZAMAN MAZLUM ECEVİT’E NEDEN DESTEK VERMEDİNİZ? DE BECERİSİZLİKLE SUÇLADINIZ? ABD’NİN POLİTİKALARINI HER ZAMAN EN SERT ŞEKİLDE ELEŞTİREN BİRİ OLARAK DİYORUM Kİ;

DENİZ GEZMİŞLER 6. FİLO DEFOL, “KAHROLSUN AMERİKAN EMPERYALİZMİ DERKEN, ONLARA KİMLERİN SALDIRDIĞINI HEPİNİZ ÇOK İYİ BİLİYORSUNUZ. DENİZ GEZMİŞ VE ARKADAŞLARINI SIRF ABD İSTEDİ DİYE ASTINIZ!.. ONLARA VATAN HAİNİ DAMGASI VURDUNUZ. ŞİMDİ ONLARIN İTİBARLARI İADE EDİLSİN. EĞER O GÜN BU VATAN YÜREKLİ GENÇLERİN SESİNE KULAK VERİLSEYDİ, ŞİMDİ 81 MİLYONUN İTİBARI VE GELECEĞİ TEHLİKE ALTINA GİRMEZDİ!.

TÜRKİYE’YE UYGULANAN AMBARGO GERÇEKTEN ÇOK BÜYÜK ZARARLARIN ORTAYA ÇIKMASINA NEDEN OLACAK.  EYYY!.  BURADA YAN GELİP YATARAK, BİR PARMAK HAREKETİYLE, KURDUĞUNUZ KAPİTAL TUZAKLARLA  VERGİ ÖDEMEDEN  ZENGİN OLMUŞ DOLAR MİLYONERLERİ, MİLYARDERLERİ KISA SÜREDE SERVETİNİ KATLAYANLAR, PARANIN NEREDEYSE TAMAMI SİZDE..

VATANSIZ PARANIN NE ANLAMI VAR BEYLER? YOKSUL HALKTA DOLAR NE GEZER BEYLER? MİSAL BEN DOLARI SON 15 YILDIR FOTOĞRAFLARDA GÖRDÜM!.. BU ARADA TÜRKİYE’DE YAPILAN TÜM İŞLER NEDEN DOLARLA İHALE DİLDİĞİNİ BİRİLERİ AÇIKLAR MI ACABA? MİSAL 3. HAVA LİMANI İÇİN NE KADAR MİLYAR DOLAR BORÇ ALDINIZ?

ŞİMDİ BU ZARARI DEVLET Mİ ŞİRKETLERİN SAHİPLERİ Mİ ÖDEYECEK? 3. HAVA LİMANINDAKİ DÜKKÂNLAR NEDEN DOLARLA KİRALANIYORDU? YAZACAK ÇOK ŞEY VAR. SONUÇ OLARAK.

ABD’NİN YAPTIĞI TİPİK EMPERYALİST SALDIRIDIR. DENİZ GEZMİŞ GİBİ KARŞIYIM. AMA BU ŞU ANLAMA GELMEZ; SİZİN HATALARINIZI, YANLIŞLARINIZI UNUTACAĞIM, KONUŞMAYACAĞIM, ELEŞTİRMEYECEĞİM ANLAMINA GELMEZ…

EVET, SİZ, ÜRETEN TÜRKİYE’DEN HER ŞEYİ İTHAL EDEN TÜKETEN ÜLKE SİSTEMİNE GEÇTİNİZ!. ETİ, OTU, AKLINIZA GELEN HER ŞEYİ DIŞARIDAN ALMA HASTALIĞINA TUTULDUNUZ. SON SEÇİMDE BİLE AMERİKALI  ASLINDA KANSER ÜRETEN CARGİR İSTEDİ DİYE  ATATÜRK’ÜN BU NAMERTLERE MUHTAÇ OLMALAYILM  DİYE KURDUĞU ŞEKER FABRİKALARIMIZI PEŞKEŞ FİYATINA SATTINIZ!. 16 YILDIR AÇTIĞINIZ BİR FABRİKANIN ADINI SÖYLEYİN!..

ÜLKENİN NEREDEYSE TÜM ZENGİNLİĞİNİ YERALTI YERÜSTÜ SATTINIZ. DERELERİ,  MADENLERİ, LİMANLARI, FABRİKALARI, BANKALARI… EN STRATEJİK KURUMLARI BİLE SATTINIZ. KOZMİK ODAYA CİA AJANLARI FETÖCÜLERİN GİRMESİNE NEDEN OLDUNUZ!.

ATATÜRK’ÜN İLKELERİNİ TERKEDİP, ABD VE BATININ GÜDÜMÜNDE VE MAŞA OLARAK KULLANDIĞI CEMAATLERİN PALAZLANMASINA GÖZ YUMDUNUZ NE İSTEDİLERSE VERDİNİZ!.. BANA SORARSANIZ HA PAPAZ BRUNSON HA HOCA FETÖ!.. İKİSİ DE AYNI DİNİN AJANLARI!.BUNA SADECE BASİTÇE PAPAZ KRİZİ DEMEK GERÇEĞİ KAPATMAK VE PERDELEMEK OLUR!.

BURADA BOP’A BİR SAYFA AÇMADAN GEÇERSEK YAZI EKSİK VE ANLAMSIZ OLUR!. ARAP BAHARI BOP’UN ARAP ÜLKELERİNE YAPTIĞI HAMLEYDİ. SURİYE HARİÇ HEPSİNİ YERLE BİR ETTİLER!. ASIL HEDEF OLAN İRAN VE TÜRKİYE’YE AYNI ANDA SALDIRIYA GEÇTİLER. UNUTMAYALIM PAPAZ DA HOCA EFENDİ DE(!) BOP’UN ELEMANLARIDIR.. HERKESİN ÇOK DİKKATLİ OLMASI LAZIM.. BOP SATRANCININ SON MAÇIDIR BU!.

BAKIN GEÇMİŞTE ABD İÇİN KENDİ GENÇLİĞİNİ KOMÜNİST, MOSKOF, DİNSİZ DİYE SÜRGÜN EDEN, ASAN DÜŞÜNCENİN BUGÜNKÜ TEMSİLCİLERİNİN RUSYA’DAN ÇİN’DEN MEDET BEKLEMESİ GERÇEKTEN TRAJİ KOMİK BİR DURUMDUR….

BEN HAYKIRIYORUM KAHROLSUN ABD EMPERYALİZMİ,YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE CUMHURİYETİ….

EVET…

ONLARIN DOLARI VARSA BİZİM ALLAH’IMIZ VAR!.

SİZİN TIRAMPINIZ VARSA BİZİM TAYYİBİMİZ VAR!..

ESEN KALIN…